-
-
-
- Rozmiar tekstu
-
-
-
-
- Kontrast

Wczoraj na Orliku w Milanowie odbył się Turniej Młody Orlik, zorganizowany w ramach programu „Aktywny Orlik”, realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, którego celem jest:
-upowszechnianie aktywności fizycznej,
-edukacja w zakresie zdrowego stylu życia,
-rozwój wolontariatu i zaangażowania społecznego.
W sportowych zmaganiach udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z Milanowa i Rudna. Na boisku nie brakowało emocji, zaangażowania oraz zdrowej rywalizacji. Każda z drużyn walczyła do ostatniego gwizdka, prezentując sportowego ducha fair play i dużą determinację.
Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali nagrody drużynowe, a także wyróżnienia indywidualne dla zawodników, którzy szczególnie zaprezentowali swoje umiejętności podczas rozgrywek.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, opiekunom oraz osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za wspólnie spędzony czas i stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery.
Wczorajszy turniej był pierwszym z siedmiu wydarzeń zaplanowanych w ramach programu „Aktywny Orlik”. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach sportowych.
O następnych wydarzeniach będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.
URZĄD GMINY MILANÓW
ul. Kościelna 11A
21-210 Milanów
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 07:30 - 15:30
KONTAKT
tel: 83 35-67-002
FAX: 83 35-67-621
Email: gmina@milanow.pl
Skrytka Epuap:/u6mho1w05l/skrytka
Adres e-Doręczeń: AE:PL-74263-38691-THIAA-23
Numery wewnętrzne